Sociální sítě

Hokej

Pod širým nebem se v prosinci uskuteční hned dva extraligové zápasy


Pod širým nebem by se v příští sezoně měla uskutečnit hned dvě extraligová utkání. Pořadatelé prosincové akce ve Špindlerově Mlýně, která musela být loni kvůli pandemii koronaviru o 12 měsíců odložena, se po postupu Kladna do nejvyšší soutěže rozhodli upravit program.

Ve čtvrtek 9. prosince se na dojezdu sjezdovky ve Svatém Petru utkají Kladno s Pardubicemi, o dva dny později nastoupí na stejném místě Hradec Králové a Sparta.

Součástí D+D Real Winter Hockey Games budou i zápasy juniorských týmů, zástupců univerzitního hokeje, ženského hokeje, první ligy (Vrchlabí – Vsetín), parahokejistů Česka a Slovenska a na bruslích by se měli představit i bývalí fotbaloví reprezentanti. Oproti loňsku prodloužená akce potrvá od 7. do 11. prosince.

„Na začátku druhé covidové vlny jsme vůbec netušili, kolik nám tento náročný rok poskytne v konečném důsledku nových možností a příležitostí. Například postup Rytířů nám přinesl do programu jeden extraligový zápas navíc,“ uvedla Andrea Bársony z pořadatelské agentury Eniva na dnešní tiskové konferenci.

Kladno se původně mělo ve Špindlerově Mlýně utkat s Vrchlabím.Zdroj příspěvku

Chci to okomentovat

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky z rubriky Hokej