Sociální sítě

Motorismus

Love story na Rallye Dakar. Motocyklista požádal v cíli svoji závodnickou lásku o ruku


Letošní Rallye Dakar nenabídla jen souboje o sekundy a pozice v konečném umístění. V jejím samém závěru se také završil jeden milostný příběh.

Saru Garciaovou a Javiho Vegu ze Španělska spojuje láska k dobrodružství a motorkám. Proto se oba letos už potřetí objevili na startovní listině Rallye Dakar, navíc spolu opět nastoupili v kategorii bez mechaniků pod názvem Original by Motul.

Garciaová svého přítele podruhé za sebou porazila. V souboji jezdců týmu Pont Grup Yamaha byla v konečném pořadí 44., Vega skončil o tři příčky za ní. Španělka byla zároveň druhou nejlepší ženou.

Všechny trofeje by ale 33letá Sara určitě vyměnila za dojemný okamžik ze závěru Dakaru. Na cílovém pódiu ji totiž přítel totálně zaskočil. Vega před závodnicí náhle poklekl a vytáhl z kapsy malou krabičku. V ní se zaleskl prstýnek, načež následovala obligátní otázka: „Vezmeš si mě?“

Dojatá Garciaová chvíli popadala dech, pak ale svoji lásku dlouze objala. Vše zpečetil prstýnek na ruce budoucí nevěsty a zásnubní polibek.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Motorismus