Sociální sítě

Ostatní sporty

„Jsme z toho na mrtvici“ . Američtí basketbalisté před OH oslabili, Beal nejede


Americký basketbalista Bradley Beal přijde o start na olympijských hrách v Tokiu, kde bude výběr USA jedním ze soupeřů české reprezentace ve skupině. Hvězdný rozehrávač Washingtonu z týmu vypadl kvůli opatřením proti šíření koronaviru.

Beal s olympijským výběrem trénoval v Las Vegas. Po úterní výhře 108:82 v přípravě nad Argentinou, ke které přispěl 17 body, ale tým musel opustit.

„Všichni jsme z toho kvůli němu na mrtvici,“ posteskl si trenér Gregg Popovich. Trojnásobný účastník Utkání hvězd NBA Beal byl v této sezoně s průměrem 31,3 bodu druhým nejlepším střelcem zámořské ligy.

V přípravných zápasech Američanů nastupoval v základní pětce. Popovich za něj může povolat náhradu. V úvahu připadají Darius Garland z Clevelandu, Keldon Johnson ze San Antonia a Saddiq Bey z Detroitu.

Mimo tým je momentálně kvůli koronavirovým opatřením také Jerami Grant z Detroitu, o jehož osudu směrem k olympiádě zatím není jasno.

Vítězové posledních tří olympiád Američané do turnaje vstoupí 25. července zápasem s Francií. O tři dny později je čeká Írán a s českým týmem se utkají 31. července.Zdroj příspěvku

Chci to okomentovat

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty