Sociální sítě

Fotbal

Živě: Plzeň – Sönderjyske. Třetí předkolo Evropské ligy

Viktoria Plzeň

Viktoria měla možnost vybojovat si účast v Lize mistrů, nakonec se ale musí spokojit pouze se třetím předkolem Evropské ligy. Západočeši šli v Alkmaaru do vedení v 78. minutě, soupeř ale v 90. minutě srovnal z penalty a prodlužovalo se. Během přidaných 30 minut se pak nizozemský celek ještě dvakrát prosadil a připravil Plzeň o šanci na Ligu mistrů.

Krátce po tomto zápase navíc Viktoria prohrála v domácí lize s Libercem vysoko 1:4, od té doby už se však dokázala zvednout. Mladou Boleslav porazila 2:1 a naposledy Bohemians 4:1.

Řady plzeňských hráčů rozšířil v uplynulých dnech reprezentační útočník Zdeněk Ondrášek, který se do Česka vrátil z americké MLS. Produktivní forvard se v novém působišti uvedl brankou a nastoupit by měl i dnes v předkole Evropské ligy.