Sociální sítě

Ostatní sporty

Striptýz za milion. Hvězdný basketbalista dostal vysokou pokutu za porušení pravidel


Rozehrávač Houstonu Kevin Porter dostal od vedení NBA pokutu 50.000 dolarů (asi 1,07 milionu korun) za návštěvu striptýzového klubu, kterou porušil zdravotní a bezpečnostní pravidla ligy. Provinil se minulý týden, kdy Rockets hráli v Miami.

Vše vyšlo najevo i kvůli tomu, že spoluhráč Sterling Brown, jenž byl s ním, byl na parkovišti před podnikem napaden. Incident řešila po anonymním telefonátu místní policie. Podle její zprávy s ní oba hráči odmítali spolupracovat a byli útoční. Browna identifikoval záchranář, který basketbalistu s tržnými ranami v obličeji odvezl na ošetření do nemocnice.

Hráči NBA nemají vzhledem k přísným koronavirovým opatřením povoleno navštěvovat vnitřní prostory, kde se shromažďuje více než 15 lidí. Zákaz platí i na veškeré bary, kluby či společenské prostory hotelů.

Houston uzavírá tabulku Západní konference bez šance na postup do play off. Dvacetiletý Porter, který odehrál v sezoně jen 22 utkání, je s průměrem 15,2 bodu na zápas jeho čtvrtým nejlepším střelcem.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty