Sociální sítě

Ostatní sporty

SP v alpském lyžování živě: Super-G žen


SP v alpském lyžování •

Lenzerheide •

9:30

Sníh komplikuje situaci v Lenzerheide.

Ester Ledecká se těší na návrat do kolotoče Světového poháru v lyžování a v závěrečném Super-G sezóny může vylepšit svou průběžnou pozici jak v disciplíně, tak v celkovém pořadí. V obou případech drží páté místo, které však může dobrým výsledkem vylepšit.

Průběžné pořadí SuperG:
1. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 525 bodů 
2. Federica Brignoneová (ITA) 323 
3. Corinne Suterová (SUI) 310 
4. Tamara Tipplerová (AUT) 272 
5. Ester Ledecká (CZE) 236 

8. Petra Vlhová (SVK) 158

Gutová-Behramiová kvůli zrušeném sjezdu ztratila možnost se dotáhnout na Vlhovou už včera. V Super-G je favoritkou číslo 1, na závodnice dále čeká ještě obří slalom, kde může Švýcarka také získat, ale ve slalomu bude jasnou favoritkou Slovenka. Určitě je na co se těšit. Co se týče samotné disciplíny Super-G, v níž už má Gutová-Behramiová triumf jistý.

Včera se bohužel nejelo.

Průběžné pořadí světového poháru:
1. Petra Vlhová (SVK) 1352 bodů
2. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 1256 
3. Michelle Gisinová (SUI) 1025
4. Mikaela Shiffrinová (USA) 915 
5. Marta Bassinová (ITA) 840 

12. Ester Ledecká (CZE) 453 
41. Martina Dubovská (CZE) 159

Po včerejším zrušeném sjezdu, který se pořadatelům nepovedlo uskutečnit ani přes veškerou snahu, už by se dnes Super-G mělo jet. Na startu je připravena i Ester Ledecká, která zabojuje o co nejlepší finální pozici v této sezóně, ale hlavním tahákem bude souboj o velký křišťálový globus mezi Petrou Vlhovou a Larou Gutovou-Behramiovou.

Dobrý den, vítejte u sledování online přenosu ze závodu super-G žen ze švýcarského Lenzerheide v rámci finále Světového poháru. Závod začíná ve čtvrtek 18. března v 9:30.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty