Sociální sítě

Ostatní sporty

„Šílící“ krásku za sprosté nadávání LeBronovi odvedla ochranka. NBA se baví


Slovní přestřelka mezi hvězdným LeBronem Jamesem a fanynkou přímo během utkání baví basketbalovou NBA.

LeBron James měl při utkání slovní přestřelku s fanynkou. | Video: Youtube.com

Nedlouho poté, co Atlanta otevřela svou halu alespoň pro část diváků, přišla první kontroverze. 

Utkání domácích proti Los Angeles Lakers nedokoukala do konce Juliana Carlosová, kterou pořadatelé vyvedli z hlediště v reakci na její slovní přestřelku s hvězdou hostů LeBronem Jamesem.

Incident vypukl v poslední čtvrtině, kdy si Carlosová odkryla masku, kterou fanoušci musí nosit kvůli pandemii, a ze svého místa hned u palubovky začala na Jamese pokřikovat a podle svědectví některých novinářů mu ukázala prostředníček. Rozhodčí následně přerušili hru a ochranka Carlosovou spolu s dalšími třemi lidmi vyprovodila ven.

„Jsem rád, že jsou fanoušci zpátky,“ komentoval James fakt, že Atlanta uvolnila deset procent kapacity stadionu. „Interakce s nimi mi chyběla. Jako hráči ji potřebujeme.“

Rozhněvanou fanynku pak na sociální síti označil jako „Karen“, což je termín, kterým se v zámoří výsměšně popisuje rozhněvaná žena. Carlosová podle Jamese „strašně šílela“.

Hashtag #CourtsideKaren následně nabral na Twitteru nesmírnou popularitu. Uživatelé si Carlosovou dobírali kvůli jejímu chování i fotkám na Instagramu:

Carlosová krátce po odchodu z hlediště nabídla svojí verzi incidentu. „Právě mě vyhodili ze zápasu kvůli tomu, že jsem vystartovala na LeBrona Jamese za to, že si dovoloval na mého manžela (podnikatele Chrise Carlose – pozn. red.),“ poznamenala.

Když Carlosová napomenula Jamese, ať na jejího manžela, dlouholetého fanouška Atlanty, nemluví, hádka gradovala. „Běž do pr…“ mělo znít z obou stran, Carlosovou měl údajně basketbalista nazvat i velmi vulgárním termínem pro prodejnou ženu.

„Myslel jsem, že je to hádka mezi dvěma dospělými muži. On si řekl svoje, já si řekl svoje, a pak do toho skočila ještě třetí strana a řekla si taky svoje,“ líčil basketbalista.

„Možná si předtím dali pár drinků a pokračovali v tom i při zápase… Nemyslím si, že bylo nutné někoho vyhazovat, ale rozhodčí prostě jen dělali svou práci,“ doplnil.

Jamesův popis kontroverze:

Jamese nakonec kontroverze spíš pobavila, a to i proto, že Lakers na hřišti Atlanty zvítězili 107:99. Anthony Davis s Jamesem se dohromady postarali o 46 bodů.

Takhle se o incidentu rozpovídala na sociální síti Juliana Carlosová:

Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty