Sociální sítě

Ostatní sporty

MMA v šoku. Dvojnásobného šampiona ubodali při rvačce v baru, měl krátce před svatbou


Ruský bojovník a šampion MMA Alan Chadzijev byl ubodán při rvačce v restauraci v Mozdoku v Severní Osetii.

K incidentu došlo v úterý večer v restauraci „Vegas“, kterou 31letý bojovník navštívil se svým bratrem.

Z dosud neznámých důvodů přerostla slovní hádka mezi několika návštěvníky v bitku, přičemž Chadzijev se údajně pokoušel obě znesvářené strany oddělit.

V následném tragickém sledu událostí ruský bojovník dostal bodnou ránu do srdce a i přes rychlý převoz do nemocnice na následky zranění zemřel.

Nebyl však jedinou obětí incidentu – Chadzijevův bratr ve snaze o pomstu napadl útočníka a podle nepotvrzených informací ho následně usmrtil.

Tragickou událost už vyšetřují policejní orgány, nechybí ale ani místní vojenské vyšetřovací oddělení, protože bratr Chadzijeva je údajně vojákem. 

Informaci o úmrtí jednatřicetiletého bojovníka potvrdil Oleg Chabalov, šéf oblasti Mozdok. „Byl to skvělý chlap! Ještě včera jsem s ním mluvil… Jak se to mohlo stát? Upřímnou soustrast všem jeho přátelům a příbuzným. Ve svém životě mohl udělat mnoho dobrých věcí!“ napsal na Instagram.

Chadzijev je dvojnásobným mistrem světa MMA v kategorii Full Contact Fighting. Prezident Severoosetské federace MMA Ibragim Tibilov doplnil, že do do Mozdoku cestoval na svatební obřad. „Přiletěl z Moskvy, aby se oženil se svou přítelkyní,“ oznámil zarmoucený funkcionář.Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty