Sociální sítě

Ostatní sporty

Krvavá show bez rukavic je tady. Slavná Paige šla soupeřce po krku už při vážení


Obdivovaná, vysmívaná, milovaná i nenáviděná Paige VanZantová v noci na sobotu podstoupí dlouho očekávanou výzvu. Kontroverzní americká fighterka se v ostrém souboji bez rukavic postaví krajance Britain Hartové. Pořádné jiskření přitom přineslo už předzápasové vážení.

Šestadvacetileté „americké zlatíčko“ známé hned z několika tamních populárních reality show loni v létě po porážce s Amandou Ribasovou ukončilo své angažmá v elitní organizaci UFC. 

VanZantová přes svou nespornou popularitu i přes několik dílčích sympatických a dostatečně urputných výkonů v kleci nakonec nenaplnila důvěru šéfa UFC Dany Whitea, který v ní zpočátku viděl zlatý důl kombinující marketingové předpoklady s nejvyšší sportovní kvalitou.

Blonďatá zápasnice pak mnohé pochybovače, nadále ji považující jen za hezkou tvářičku, překvapila nečekaným přestupem.

Upsala se organizaci Bare Knuckle Fighting Championship pořádající brutální krvavé čistě postojářské duely bez rukavic. V nich se VanZantová zbaví své největší slabiny, tedy soubojů na zemi.

Fighterka nicméně prozradila, že za ně dostane víc peněz, a případné jizvy si tak s klidem nechá opravit plastickými operacemi.

Premiéru si VanZantová odbyde během galavečera na Floridě. A že půjde o třaskavou show s primárním cílem přilákat pozornost za každou cenu ukázalo už čtvrteční vážení.

Při takzvaném staredownu, kdy se obě bojovnice postaví tváří v tvář a pózují pro fotografy, se VanZantová neudržela a soupeřku chytila pod krkem. To Hartovou rozčílilo a začala na mnohem slavnější fighterku halekat.

„Tohle není žádné zk… MMA, tady škrtit nemůžeš. Nejdřív se nauč pravidla hry, než něco začneš. Zítra ti to nandám,“ štěkala Hartová na usmívající se youtuberku a influencerku.

„Ups, na chvíli jsem zapomněla, jaký dělám sport,“ vysvětlila pak VanZantová na svých sociálních sítích. Účel ale její chování splnilo, předzápasový program ještě zvýšil zvědavost fanoušků.

VanZant vs. Hart, video staredown | Video: www.youtube.comZdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty