Sociální sítě

Ostatní sporty

Krpálkovi na domácím mistrovství medaile unikla, bronz ubojoval Gruzínec Tušišvili


Judista Lukáš Krpálek na domácím ME medaili nezískal. Zápas o bronz s Guramem Tušišvilim z Gruzie prohrál po 40 sekundách. Stejně jako loni byl pátý.

Judista Lukáš Krpálek na domácím mistrovství Evropy medaili nezískal. Zápas o bronz v nejtěžší váhové kategorii s Guramem Tušišvilim z Gruzie prohrál po 40 sekundách. Olympijský šampion a úřadující mistr světa skončil pátý stejně jako na loňských Evropských hrách v Minsku, které tehdy sloužily jako evropský šamponát judistů.

Krpálek v Praze absolvoval první turnaj po jedenácti měsících a celý den se trápil. Vybojoval vítězství nad Němcem Johannesem Freyem, ale pak rychle prohrál čtvrtfinále s Rusem Tamerlanem Bašajevem. V opravách sice v prodloužení duelu s Orem Sassonem z Izraele vydřel postup do duelu bronz, ale tam proti silnému soupeři znovu neměl šanci. Mistr světa z roku 2018 Tušišvili ho rychle dvakrát povalil na zem a po dvou bodovaných technikách zápas za 40 sekund skončil.

Šampionát v Praze, který byl třikrát odložen a musel se uskutečnit za přísných opatření proti koronaviru před prázdnými tribunami, tak českým fanouškům příliš radosti nepřinesl. Ostatních jedenáct českých judistů zaznamenalo dohromady jen tři výhry.Zdroj příspěvku

Chci to okomentovat

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty