Sociální sítě

Ostatní sporty

Koukalová se rozvádí, měla s mužem jiné představy o partnerském životě


Gabriela Koukalová (30) a Petr Koukal (34) si podali žádost o rozvod. Hvězdný sportovní pár byl v manželském svazku poslední čtyři roky.

„Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je načase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak „pouze“ formálním krokem,“ uvedla Koukalová ve vzkazu na sociálních sítích. 

„Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času,“ dodala někdejší hvězda světového biatlonu. 

Koukalová, tehdy ještě s dívčím příjmením Soukalová, se s Koukalem seznámila v roce 2014, svatbu měli o dva roky později v Panenském Týnci. 

Biatlonovou kariéru, kterou vyšperkovala dvěma olympijskými medailemi, dvěma tituly mistryně světa i triumfem ve Světovém poháru, oficiálně ukončila v roce 2019.

Posledních závodů se ale kvůli zdravotním problémům účastnila v roce 2017 a i když několikrát spekulovala o svém návratu, k biatlonu už se nevrátila. Zdroj příspěvku

Další příspěvky z rubriky Ostatní sporty