Sociální sítě

Hokej

Kladno znovu vyhrálo a stoupá v tabulce. Sparta přetlačila Kometu

Hokejisté Kladna jsou na vítězné vlně. V 8. kole extraligy porazili Zlín 3:2 v prodloužení a po mizerném startu vyhráli tři z posledních čtyř duelů. Tentokrát ani nepotřebovali bodový příspěvek Jaromíra Jágra.

Rytíři doma vyhráli potřetí za sebou. Utkání rozhodl v 64. minutě obránce Kyle Wood. Hosté dokázali ve třetí třetině smazat dvoubrankovou ztrátu, nakonec si ale připsali sedmou porážku v sezoně a jsou i nadále poslední.

Sparta doma porazila Kometu Brno 3:2 v prodloužení a připsala si čtvrtou výhru za sebou. Před nejvyšší návštěvou této sezony 8862 diváků rozhodl v čase 63:38 v přesilové hře Filip Chlapík. Kometa neprodloužila sérii tří vítězství a se Spartou v O2 areně prohrála popáté v řadě.

Aktualizujeme.

8. kolo hokejové extraligy:

Rytíři Kladno – PSG Berani Zlín 3:2 v prodl. (1:0, 1:0, 0:2 – 1:0)

Branky a nahrávky: 17. Strnad z trest. střílení, 39. Filip (Suchánek), 64. Wood (Hlava) – 43. Hejcman (Šlahař, Trška)., 50. Honejsek (Köhler, Trška) Rozhodčí: Jeřábek, Mrkva – Lhotský, J. Svoboda. Vyloučení: 2:4. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 1659.

Kladno: Bow – Dotchin, Kehar, Suchánek, Donaghey, Nilsen, Wood – Jágr, Plekanec, Hlava – Kristo, Filip, Strnad – Dvořáček, Račuk, Beran – Hajný, Pitule, Bláha. Trenér: Čermák.

Zlín: Kašík (41. Huf) – M. Novotný, Trška, Suhrada, Žižka, Gazda, Matyáš Hamrlík – Kubiš, T. Mikúš, Fořt – Veselý, Honejsek. Köhler – Fryšara, Hejcman, Okál – Šlahař, P. Sedláček, Karafiát. Trenér: R. Svoboda.

HC Sparta Praha – HC Kometa Brno 3:2 v prodl. (1:1, 1:1, 0:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 14. Prymula (Buchtele), 40. R. Horák (Řepík, Tomáš Dvořák), 64. Chlapík (D. Kaše) – 9. Mueller (P. Holík, Roth), 26. L. Horký (Krištof). Rozhodčí: Hradil, Šindel – Ondráček, Špůr. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 8862.

Sparta: Salák – Moravčík, Mikliš, Jurčina, Němeček, M. Jandus, Tomáš Dvořák, R. Jeřábek – Řepík, Horák, E. Thorell – Chlapík, D. Kaše, Z. Doležal – M. Forman, Zikmund, Buchtele – Prymula, D. Vitouch, Konečný. Trenér: Jandač.

Brno: Klimeš – Roth, Ďaloga, Holland, Kučeřík, D. Mikyska, Gulaši, Bartejs – Mueller, P. Holík, Zaťovič – Vincour, Krištof, L. Horký – R. Pavlík, Dočekal, Haščák – Magee, Rákos, Mallet. Trenér: Kalous.