Sociální sítě

Fotbal

Chelsea se utrhla ze řetězu, Součkův tým v rozkladu. Premier League je tady


av

před 12 hodinami

Čekání končí, nový ročník anglické Premier League začíná o tomto víkendu, zatím bez diváků. I tak ale přináší spoustu příběhů, zvýrazněných extrémně interesantním přestupovým létem. Podívejte se na nejzajímavější události, ke kterým na Ostrovech došlo (nebo nakonec nedošlo) v posledních týdnech a měsících.

Bláznivá Chelsea útočí

Soccer Football - Premier League - Arsenal v Chelsea - Emirates Stadium, London, Britain - December 29, 2019 Chelsea manager Frank Lampard celebrates after the match  Act

Soccer Football – Premier League – Arsenal v Chelsea – Emirates Stadium, London, Britain – December 29, 2019 Chelsea manager Frank Lampard celebrates after the match Act | Foto: Reuters

Nelze začít ničím jiným. Chelsea svou nebývalou aktivitou na trhu v létě jednoznačně vyhlásila útok na mistrovský titul. Hned čtyři z pěti nejdražších nákupů léta z celé Premier League má totiž na svědomí právě modrá část fotbalového Londýna.

Ofenzivní univerzál Kai Havertz se stal nejdražším německým fotbalistou všech dob, Blues za něj do Leverkusenu poslali 80 milionů liber. V týmu už je také jeho spoluhráč z reprezentace, útočník Timo Werner (53 milionů). Na levou obranu přišel Ben Chilwell za 50 milionů, na křídlo další levonohý kouzelník Hakim Ziyech za dalších 40. Zadarmo posílili Chelsea stopeři Thiago Silva a Malang Sarr.

Kouč Frank Lampard získal nepřeberné možnosti, jak sestavit tým tak, aby byl konkurenceschopný Liverpoolu a Manchesteru City. Praxe ale může být pořádně náročná. Každopádně je logické, že už majitel Roman Abramovič nebude chtít po obrovských výdajích hrát v lize druhé housle. Lampard se svou novou hvězdnou družinou tak bude pod výrazným tlakem.


 Zdroj příspěvku

Chci to okomentovat

NAPSAT KOMENTÁŘ

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další příspěvky z rubriky Fotbal